Pilot Garage Otomobil Servis Hizmetleri Açıldı ! (10.05.2011)
 

 Türkiye geneline Otomobil servisliği bayiliği vermeye devam eden Pilot Garage Konsept Mağazasını Konyada açtı. Pilot Garage de kullanılan otomobil servis ekipmanlarının tamamı ( Fren test cihazı , arıza tespit cihazları , egzoz emisyon cihazı , klima gaz dolum cihazları , oto liftleri , komprosörler ,ön düzen  rot ayar cihazı , sabit rot balans cihazı, seyyar rot balans cihazı , lastik sökme takma cihazı , yer lifti , parça yıkama  cihazı, ve daha birçok otomobil ekipmanları )  kurulumları teknik desteği ve eğitimleri Firmamız FDR LTD ŞTİ  tarafından sağlanmıştır.  

 

Pilot Garage profesyonel servis hizmetini Konya ilinde faaliyete başlattı. Dün düzenlenen törenle hizmete başlayan Pilot Garage’nin açılış programına iş ve siyaset dünyasını bir araya getirdi. Randevusuz hızlı servis anlayışı ile hizmet verecek olan Pilot Garage, profesyonel ve bölümlerinde uzman kadrosu ile her marka araca servis imkanı sunuyor.

Pilot Garage’nin, randevusuz çalışma sistemi ile farklılık sunduğunun altını çizen Fdr Otomotiv Ekipmanları Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emre, açılış konuşmasında, Konya halkına ve müşterilerine Pilot Garage ile farklı bir servis anlayışı yaşatacaklarını söyleyerek açılışlarına katılan tüm davetlilere teşekkür etti.

Törende konuşan Atiker Otogaz Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Atiker ise, sanayide büyümenin tek yolunun çok çalışmaktan geçtiğinin altını çizerek, “Dürüst çalışmak, güvenli iş yapmak ve müşteriyi memnun etmek büyümenin en önemli unsurlarındandır. Onun için benim sanayici kardeşlerime önerim; kendinizin beğenmediği bir işi müşterinize sunmamanızdır. Bunu gerçekleştirin. Pilot Garage bu anlamda kurulan ve hizmete başlayan bir firma olarak kendilerini kutluyorum” dedi.

Daha sonra kürsüye gelen Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk ile AK Parti Konya Milletvekili adayı Hüseyin Üzülmez ise firmanın hayırlı olmasını dilediler. MÜSİAD Konya Şube Başkanı Arslan Korkmaz’ın da hazır bulunduğu törende konuşmaların ardından yapılan dua sonrası açılış kurdelesi kesildi. Açılış sonrası Pilot Garage’yi gezen ve bilgi alan davetliler tüm hizmetin bir arada verilecek olmasının önemli olduğunu belirttiler.